www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Bateria prysznicowa

Bardzo wiele osób zastanawia się nad wyborem możliwie najlepszej do swoich potrzeb baterii prysznicowej. Nie wystarczy bowiem wejść do pierwszego, lepszego sklepu z łazienkowym wyposażeniem i sięgnąć po byle jaki produkt. Bateria prysznicowa powinna zostać profesjonalnie dopasowana do indywidualnych wymagań klienta, a więc do łazienkowej aranżacji oraz konstrukcji samej kabiny prysznicowej.

Zadanie nie jest proste, ponieważ wybór jest naprawdę szeroki – wszystkie z prezentowanych w sklepach rodzajów baterii, mają swoje wady oraz zalety. Baterie ścienne, zwane także natynkowymi, umieszcza się bezpośrednio przy instalacji rurociągowej łazienki. Baterie te są dość tanie i łatwe w montażu, w odróżnieniu od modnych dzisiaj baterii podtynkowych. Baterie natynkowe zmuszają jednak do ingerencji w instalację wodną i nie cechują się najczęściej zbyt nowoczesnym wyglądem.

Baterie podtynkowe, o których wyżej wspomniano nie zmuszają montujących do lokalizowania ich bezpośrednio wśród instalacji. Z drugiej jednak strony, ich przyszli użytkownicy i tak będą musieli wykuć w ścianie otwory. Użytkownicy będą więc widzieli tylko dźwignię, wylewkę i maskownicę. Zaleca się, by montaż baterii tego typu odbywał się przed wymianą glazury. W związku z tym, że baterie takie znacznie zyskują na popularności, klienci mogą liczyć na znacznie szerszy wybór modeli.

Z całą pewnością, oba typy baterii prysznicowych, zainteresowani klienci odszukają w sklepie internetowym http://www.pekado.pl. Doświadczony zespół pracowników zbudował bowiem niezwykle bogaty zestaw artykułów, jak chociażby dwuchwytowa bateria prysznicowa Axor Carlton, o numerze 17630000. Bateria ta, wyposażona została w mechanizm natynkowany i cechuje się konwencjonalną, tradycyjną budową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *