www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Biżuteria nazębna jako nowy wymiar ozdób

Biżuteria nazębna jako nowy wymiar ozdób

Nie zależnie od czasów, biżuteria była zawsze obecna. Jednak od prehistorycznych naszyjników z kości zwierząt, przez diamentowe i perłowe kolie dotarliśmy z biegiem czasu do nowego kanonu piękna i modnych ozdób – biżuterii nazębnej. Teraz możemy ozdabiać nie tylko ciało, ale także uśmiech i to dosłownie. Wszystko, dzięki biżuterii stworzonej specjalnie, by podkreślić piękno naszych zębów i olśniewających uśmiechów.

Czym jest biżuteria nazębna?

Biżuteria nazębna to zupełnie nowa moda, która dopiero się rozwija i zyskuje na popularności. To zdecydowanie wyjątkowy sposób na upiększenie swojego uśmiechu, który będzie przyciągał spojrzenia wszystkich. Biżuteria nazębna jest przy tym zupełnie nieszkodliwa, gdyż nie jest wbudowywana w żaden sposób w strukturę zębów, a jedynie naklejana na szkliwo. To łatwy i bezbolesny sposób, zarówno przy zakładaniu i zdejmowaniu tego rodzaju ozdób.

Szczegółowe wykonanie biżuterii zębów

Biżuteria nazębna wykonywana jest z materiałów szlachetnych, co w praktyce oznacza białe lub żółte złoto oraz kamienie szlachetne. Ma niewielki rozmiar, by utrudniać prawidłowego funkcjonowania jamy ustnej i nie stanowić zagrożenia. Dużego rozmiaru ozdoby mogłyby utrudniać spożywanie pokarmów czy ranić delikatną wewnętrzną stronę ust. Pacjent może wybrać rozmiar i kształt oraz materiał biżuterii. Każdy element wykonywany jest z 24-karatowego złota.

Plusy i minusy nazębnej biżuterii

Niestety, niewiele gabinetów oferuje usługi zakładania czy zdejmowania biżuterii nazębnej ze względu na nowy trend, jakim ten rodzaj ozdób. Jednak niestandardowe gabinety stomatologiczne, jak klinika Dr. Baron, w swojej ofercie posiadają takie usługi oraz możliwość konsultacji przed zabiegiem. Profesjonaliści dbają, by zabieg był przeprowadzony starannie bez ryzyka, że element się odklei lub przedostaną się z nim jakiekolwiek bakterie. Proces zakładania i zdejmowania jest bezbolesny oraz nie ma żadnego negatywnego wpływu na strukturę zęba czy samo szkliwo. Więcej na temat możliwości oraz zabiegu można dowiedzieć się na oficjalnej stronie opolskiej kliniki – www.drbaron.pl.

Biżuteria nazębna to kosztowna sprawa, ale także nietuzinkowy sposób na wyróżnienie się z tłumu. Nasz uśmiech będzie zdawał się jeszcze bielszy i piękniejszy, dzięki tym drobnym ozdóbkom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *