www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Dworek Arkadia dla wyjątkowych wesel

Organizacja wesela to trudne przedsięwzięcie, dlatego dobrze jeśli właściciele domu weselnego służą Nowożeńcom pomocą. Właśnie tak wygląda współpraca z Dworkiem Arkadia, który położony jest w pobliżu urokliwego Lublina, w otoczeniu wyjątkowej przyrody. Wystrój wnętrz, dekoracje stołów i bogate menu sprawiają, że każde przyjęcie organizowane w Arkadii staje się urzeczywistnieniem snów o prawdziwie królewskim weselu.

Dworek Arkadia to idealne miejsce na organizację wesela marzeń. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Para Młoda może odetchnąć i cieszyć się swoim wyjątkowym dniem. To w końcu ich satysfakcja jest kwestią priorytetową. Zaletą jest to, że personel jest otwarty sugestie, pomysły oraz życzenia Młodej Pary.

Co oferuje?
Przede wszystkim przestronne wnętrza, profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz fachową obsługę, która pozwala wyprawić wesele dla 350 osób na sali balowej. Interesuje was bardziej kameralne rozwiązanie? Nie ma problemu w pięknej sali kryształowej może bawić się do 150 osób. Menu weselne składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych dań tradycyjnej kuchni polskiej jak oraz, wedle życzeń, tej bardziej wyszukanej. W pakiecie na Młodą Parę czeka – powitanie chlebem i solą; powitalna lampka wina musującego dla każdego gościa; podstawowy wystrój stołów i sal; apartament dla nowożeńców oraz lustro owoców.

Usługa skrojona na miarę
Ogromną zaletą jest to, że Dworek Arkada stara się wziąć na siebie wszelkie kwestie organizacyjne. Kontakt telefoniczny i mailowy jest rzeczowy, wyczerpujący i przyjemny. Otrzymają Państwo odpowiedzi na każde wątpliwości. Istotne jest również to, ze dworek jest otwarty na wszelkie sugestie ze strony klienta, do którego podchodzi indywidualnie. Z ofertą można zapoznać się na stronie http://dworekarkadia.pl/wesela.html.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *