www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Firma Bercal Studio Światła

Firma Bercal Studio Światła http://bercal.pl/, funkcjonuje na polskim rynku od 2012 roku. Założona została przez Noemi Bercal oraz Tomasza Bercal. Ci wspaniali specjaliści, od około sześciu lat ciężko pracują, wspierając profesjonalnym doradztwem oraz fachową obsługą, także bardziej wymagających klientów. Właściciele firmy pełnią swoje obowiązki z pasją i pełnym zaangażowaniem, ponieważ organizacja oświetlenia dla różnych przestrzeni związana jest z ich doświadczeniem oraz wykształceniem. Zainicjowali oni zatem stworzenie przyjaznego otoczenia, w którym mogłyby spotkać się osoby, zainteresowane rozwinięciem planów oświetleniowych dla aranżacji domowej lub ogrodowej.

Zespół projektantów, pracujących w firmie Bercal, rozpoczyna pracę od wnikliwej rozmowy z klientem, by dowiedzieć się, jakie ma potrzeby oraz pytania i rozwiać w razie potrzeby nurtujące go wątpliwości. Dzięki takiemu podejściu oraz owocnej współpracy, udaje się realizować nawet najtrudniejsze projekty na instalacje świetlne, które zachwycą wszystkich domowników i odwiedzających, przechadzającym się po domowym zaciszu oraz ogrodzie. Klienci, przychodzący do studia oświetleniowego Bercal, powinni czuć się więc bezpiecznie i pewnie. Mogą być przekonani, że są w dobrych rękach, ponieważ zespół składa się z wyłącznie doświadczonych i godnych zaufania specjalistów, którzy będą robili wszystko, by jak najpełniej dopasować projekt do oczekiwań klienta. Jeśli więc zainteresowany klient określi dokładną specyfikację przestrzeni i określi budżet, jaki zamierza na nią przeznaczyć, konsultanci będą dążyli, by realizacja jak najmocniej pokrywała się z oczekiwaniami klienta. Przykładowe realizacje obejrzeć można w Showroomie firmy, zlokalizowanym na ulicy Conrada w Krakowie.

Firma Bercal, w ciągu sześciu lat funkcjonowania na rynku, rozbudowała swoje portfolio o interesujące projekty wśród klientów prywatnych, ale także szkół, hoteli, salonów, restauracji oraz sali konferencyjnych. Bercal proponuje więc rozmaite typy oświetlenia, dopasowane do rozmaitych typów przestrzeni: oświetlenie zewnętrzne, oświetlenie wewnętrzne, a także osprzęt i akcesoria.

Oświetlenie wewnętrze zalicza się do najważniejszych składowych wystroju wnętrza. Bez lamp, żyrandoli i kinkietów nie udałoby się rozjaśnić domowego zacisza lub przestrzeni biurowej. Oświetlenie zewnętrzne natomiast pozwoli upiększyć taras lub ogród. Oświetlenie bowiem ma ogromny wpływ na funkcjonowanie człowieka (http://lightislife.pl/2016/02/wplyw-swiatla-i-oswietlenia-na-czlowieka/).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *