www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Gdzie zorganizować chrzciny?

Chrzciny małego dziecka to bardzo ważna duchowa i rodzinna uroczystość, która wymaga wielu przygotowań. Podpowiadamy, jak i gdzie najlepiej zaplanować uroczystość tak, aby wszystko się udało i abyście dzień ten wspominali z sentymentem i uśmiechem.

Jeśli planujecie przyjęcie w restauracji czy kawiarni, to musicie dopasować do terminarza wybranego lokalu możliwe daty chrztu. Przy wyborze lokalu pamiętajcie, aby mieć na uwadze potrzeby dziecka. Chodzi o miejsca do przewinięcia oraz spokojnego kącika do snu, a energiczny przemieszczający się roczniak będzie trudny do upilnowania w sali pełnej szklanych misternych ozdób. Zalety posiada też domowe przyjęcie. Wówczas wszystko jest pod ręką i nie ma stresu związanego z nowym otoczeniem.

Chrzciny w domu
Chrzciny w domu to dużo przygotowań i spory stres, dlatego trzeba wcześniej zaplanować organizację przyjęcia. Dobrze znaleźć kogoś do pomocy w zorganizowaniu obiadu, ponieważ dla młodej mamy może być to spore obciążenia. Należy przygotować przestrzeń, ustawić stoły i krzesła tak, aby dla każdego – także dla małych dzieci – znalazło się miejsce siedzące. Warto upewnij się, czy mamy odpowiednią liczbę nakryć. Możemy zaplanować menu a następnie wszystko ugotować lub skorzystać z opcji cateringu i zamówić jedzenie do domu.

Lokal na chrzciny
Obiad poza domem to świetne rozwiązanie, ponieważ mama nie będzie zmęczona wielogodzinnym gotowaniem oraz obsługą gości. W spokoju będzie mogła zająć się dzieckiem i z uśmiechem porozmawiać z najbliższymi. Szukając restauracji na chrzciny warto wybierać te miejsca, które posiadają w swojej ofercie organizację tego rodzaju uroczystości i które są przyjazne matkom i małym dzieciom, jak np. http://dworekarkadia.pl/komunie-chrzciny.html w Lublinie. Takie miejsca posiadają przewijak dla niemowląt w łazience oraz specjalne miejsce do karmienia, co jest dużym udogodnieniem. Ponadto lokale takie uwzględniają fakt, że na przyjęciu będą inne dzieci i zapewniają specjalny kącik zabaw, a nawet animatorkę dla dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *