www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Impreza firmowa w sportowych klimatach

Impreza firmowa w sportowych klimatach

Większość ludzi lubi od czasu do czasu dać się wciągnąć w wir sportowych emocji, co może przybierać różną formę i skalę. Niektórzy wtapiają się w tłumy na trybunach podczas meczów i głośno dopingują ulubioną drużynę, zaś inni z kolei przy odpowiedniej okazji biorą udział w biegach czy maratonach. Promowanie sportu i ruchu jest od zawsze w modzie, co przyczynia się także do wyboru sportowych klimatów na imprezę integracyjną. Jednak to nie jedyny plus, przemawiający za sportowym eventem – na korzyść przeważają również szeroki wybór możliwości czy przyjacielska rywalizacja.

Opcja miasto – Kraków

Impreza firmowa w Krakowie to wiele różnych możliwości, jeśli chodzi o sportowy klimat. Sporo zależy od pory roku, gdyż inne atrakcje możemy wybrać dodatkowo w zimie i lecie. W mroźne miesiące czeka lodowisko na powietrzu i kryte, a w lecie fajnie spisuje się przejażdżka rowerowa. Stałą propozycją jest paintball – w lecie w terenie, a zimą na hali lub też laserowa wersja całoroczna. Ciekawą propozycją jest również klub rzucania siekierami (więcej o miejscu na https://www.madaxe.pl/imprezy-firmowe-krakow.html), ponieważ to zabawa z odrobiną rywalizacji i masą adrenaliny. Klub firmy Bad Axe to niepowtarzalne i jedyne takie miejsce na rozrywkowej mapie kraju, właśnie w Krakowie. Sportowa opcją, ale nieco inną jest także wyjście do Aquaparku – w byłej stolicy kraju jest akurat duży i nowoczesny obiekt z szerokim torem pływackim oraz wieloma różnymi atrakcjami poza częścią basenową. Event firmowy w Krakowie to super wybór,

Opcje Morze

W sezonie letnim świetnie spisze się kierunek Morze, a jeszcze łatwiej, gdy firma po prostu znajduje się nad morzem. Świetna zabawa w ramach integracyjnej imprezy firmowej na plaży to doskonały pomysł, gdy słonko przygrzewa i owiewa nas dookoła morska bryza. Można wymyślić tutaj ciekawe konkurencje, przy których towarzyszyły będą salwy śmiechu, gdy dorośli ludzie będą bawili się, jak dzieci. Budowa zamków z piasku, zakopywanie kolegów i koleżanek w piachu na czas czy mecz w siatkówkę plażową to tylko kilka propozycji.

W organizacji firmowej imprezy powinna liczyć się kreatywność, która pomoże zorganizować dobrą zabawę dla całej grupy. W końcu takie wyjście firmowe to czas, w którym współpracownicy mają poznać się lepiej na poziomie prywatnym i przez chwilę zapomnieć o czekającej kolejce tasków do wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *