www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Impreza w Krakowie

Impreza w Krakowie

Jednym z popularnych miejsc w Polsce jest zdecydowanie Kraków. Nic dziwnego, ponieważ miasto ma wiele do zaoferowania zarówno za dnia, jak i nocą. Stolica małopolski to kulturowa mekka, która w nocy zamienia się w siedlisko klubów i gorącej zabawy. Party w Krakowie to nowy poziom rozrywki, do którego chce się wracać. W zależności od tego, co lubimy znajdziemy tu atrakcje dla siebie o każdej porze. Czeka wiele muzeów, wystaw, fajnych miejsc na zwiedzenie, branża gastronomiczna jest znakomicie rozwinięta i oferuje najlepsze smaczki, a impreza w Krakowie sama nas przyciągnie, gdy po zmroku ruszymy na podbój centrum. W Krakowie czeka całe morze klubów muzycznych, pijalni, stripclub powoli na każdym rogu oraz dość nietypowe, unikalne atrakcje, jak axe throwing w Krakowie.

Kluby

W Krakowie nie ciężko o klubową imprezę, szczególnie po zmroku w centrum. Na najbardziej imprezowej ulicy Krakowa, Szewskiej, znajdziemy mały i duże kluby o różnym charakterze i odmiennej muzyce. W okolicy Rynku jest mnóstwo klubów różnego rodzaju, także tych dla panów wyłącznie. Niektóre kluby mają ograniczenia wiekowe, np. Shine (od 21 lat) lub Klub 30+ albo selekcję przy dużym obłożeniu, o czym warto pamiętać.

Axe thowing club

Popularną atrakcją jest w ostatnim czasie odrobina sportu i rywalizacji koleżeńskiej w trakcie imprezowania i w małopolskiej stolicy przybiera to między innymi postać konkurencji rzucania toporami. W rzeczywistości niewiele jest miejsc, które oferują takie atrakcje. W Krakowie warto skorzystać z oferty https://www.madaxe.pl/ – firma jest pionierem i liderem w branży, gwarantując świetne miejsce w centrum miasta oraz profesjonalną obsługę. Możemy mieć pewność, że wszystko odbędzie się bezpiecznie i zapewni rewelacyjną zabawę dla całej grupy. Axe throwing w Krakowie to zdecydowanie powiew świeżości na rozrywkowej scenie Małopolski.

Planszówki

W ostatnich latach do łask wróciły ze zdwojoną siłą gry planszowe. Popularne niegdyś w okolicach lat 90., teraz ponownie wzbiły się na szczyt popularności. W Polsce wiele miejsc oferuje możliwość pogrania, a scena planszówkowa w Krakowie jest naprawdę rozwinięta. Mowa nie tylko o sklepach z takimi grami czy wypożyczalniach, ale lokalach specjalnie pod gry planszowe różnego rodzaju. Są to bary, kawiarnie w Krakowie z szerokim wyborem gier, gdzie klienci mogą spędzić długie godziny grając. Takimi miejscami w Krakowie są, np. Hex, Boardowa czy AFK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *