www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Jak wybrać najlepszy nocleg w Karpaczu?

Karpacz posiada wiele walorów dla wymagających turystów. Z roku na rok miasto staje się coraz bardziej popularne zarówno wśród rodzimych miłośników gór, jak i cudzoziemców. Miasto położone jest w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim i powiecie jeleniogórskim, jednak to lokacja w samym sercu Karkonoszy sprawia, że miejsce jest tak wyjątkowe. Jego powierzchnia wynosi ok. 40 km2 i właśnie na niej znajdziemy różnego rodzaju hotele, w których warto wypocząć po trudach górskich wędrówek.

Wyprawa w góry to jeden z lepszych pomysłów na aktywny wypoczynek. Do jego organizacji trzeba jednak podejść z głową, co oznacza, że konieczne jest odpowiednio wcześniejsze zaplanowanie noclegu. Najlepiej zdecydować się na sprawdzony nocleg. Otóż zdarzają się oferty z fikcyjnymi obiektami oferowanymi na różnych witrynach internetowych, które reklamowane są atrakcyjną, niską ceną, ale wymagają wpłaty wysokiej zaliczki lub całości opłat. Po ich dokonaniu okazuje się często, że nie ma kontaktu z oferentem. Korzystajmy więc z usług obiektów z własną stroną, o których możemy poczytać opnie.

Lawendowy Dworek
Jest to obiekt położony w samym sercu Karpacza Górnego. Atrakcyjne położenie dworka gwarantuje ciszę, spokój oraz miłą atmosferę. Obiekt oferuje wygodne pokoje 2,3,4 osobowe oraz pokoje typu studio 2+1, 2+2.. Pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV, darmowy dostęp do internetu oraz werandy z widokami Karkonosze.

Leśny Dwór
Jest to miejsce pełne rodzinnego ciepła i wyjątkowych smaków. Otóż w obiekcie znajdziemy włoską restauracją Mamma Mia. Sam Leśny Dwór powstał w Karpaczu w 1860 r. i na początku działał pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś miejsce to łączy atmosferę przełomu wieków z nowoczesnym komfortem. Gościniec znajduje się wyjątkowo blisko głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta Karpacz. Właśnie z tego powodu obiekt stał się idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Więcej na stronie www.lesnydwor.karpacz.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *