www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Jakie możliwości dają studia na kierunku filologia angielska w Społecznej Akademii Nauk?

Filologia angielska cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych ludzi z Małopolski, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest dobra znajomość języka angielskiego w dobie rozwoju współpracy międzynarodowej na różnych polach. Jedną z uczelni proponujących ten kierunek jest Społeczna Akademia Nauk z Wydziałem Nauk Stosowanych w Krakowie. Daje ona możliwość edukacji na dwóch interesujących specjalnościach: specjalność nauczycielska oraz translatoryka. I jedna i druga oznacza szerokie perspektywy na rynku pracy. Zarówno nauczyciele języka angielskiego, jak i tłumacze są dzisiaj poszukiwanymi pracownikami. Na studiach można zapoznać się zasadami funkcjonowania języka angielskiego oraz literaturą angielską, zarówno kraju Szekspira, jak i Stanów Zjednoczonych. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z zakresu językoznawstwa w sposób niezwykle interesujący, wykraczający poza tradycyjne podejście do filologii. Opierają się oni na najnowszych standardach nauczania. Sporo informacji na temat kierunku można znaleźć na stronie internetowej https://krakow.san.edu.pl/filologia-angielska-i-stopnia-o-kierunku

Studia filologiczne to doskonały wybór dla tych, którzy, na co dzień pasjonują się językiem angielskim, ale również brytyjską i amerykańską kulturą i sztuką. Będą mogli z pewnością w ich trakcie rozwijać swoją pasję. Dyplom Filologa jest dla pracodawców potwierdzeniem bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i może dać nam stabilne zatrudnienie oraz otworzyć drogę do kariery międzynarodowej. W naszym kraju otwiera swoje filie coraz więcej zagranicznych i międzynarodowych korporacji, które poszukują pracowników orientujących się w polskich realiach, ale jednocześnie mogących pochwalić się biegłą znajomością języka angielskiego.

Specjalność translatoryka przygotowuje młodych ludzi do trudnej pracy tłumacza. Po studiach można znaleźć zatrudnienie związane z tłumaczeniem i interpretacją rozmaitych tekstów. Z kolei specjalność nauczycielska została stworzona dla tych, którzy chcą zarażać innych swoją pasją do języka angielskiego i dzielić się swoją wiedzą z innymi. Student filologii angielskiej nie tylko posiada wiedzę na temat języka. Wyposażony jest także w narzędzia do efektywnej nauki języka.

Źródło: https://krakow.san.edu.pl/filologia-angielska-i-stopnia-o-kierunku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *