www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Krzesło Venus firmy Nowy Styl. Idealny wybór do kawiarni.

Aranżacja wnętrza kawiarni decyduje o jej przytulnym charakterze. W tym miejscu każdy powinien czuć się jak w domu. Dlatego kawiarniane meble oraz akcesoria odgrywają tak ważną rolę. To one w znacznej mierze tworzą wnętrze. Powinny, więc posiadać ciekawy design, a jednocześnie wykazywać się funkcjonalnością. Właśnie takimi cechami charakteryzuje się krzesło Venus polskiej, popularnej marki Nowy Styl, dostępne w sklepie internetowym www.formyuzytkowe.pl.

Kawiarniany styl krzesła Venus
Krzesło Venus sprawia wrażenia bardzo lekkiego, prostego, a jednocześnie za sprawą dekoracyjnego wzoru na oparciu zwraca na siebie uwagę. Posiada miękkie tapicerowane siedzisko. Jego forma nawiązuje do tradycyjnych krzeseł kawiarnianych. Idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń, bo ze względu na swój styl nie zdominuje wnętrza. W romantycznych, przytulnych kawiarniach może stanowić swego rodzaju element dekoracyjny. Rama krzesła jest stalowa malowana proszkowo. Mamy do wyboru dwa wybarwienia: aluminium i chrom. Firma Nowy Styl oferuje również stoliki barowe z tej linii. Otrzymujemy, więc możliwość urządzenia spójnego i harmonijnego wnętrza.

Aspekty funkcjonalne
Venus spełnia wszelkie założenia funkcjonalności, o których musimy pomyśleć urządzając kawiarnię. Przede wszystkim jest rzeczywiście bardzo lekkie. Nie sprawia, zatem problemu, jego przysuwanie i odsuwanie od stolika. Daje się łatwo przenosić ułatwiając utrzymanie czystości we wnętrzu. Samo krzesło można również bez trudu wyczyścić. To bardzo ważne, bo kawiarniane krzesła narażone są na nieustanne ryzyko zabrudzenia.

Krzesło Venus jest również bardzo solidne. Nie musimy obawiać się, że przegra w zderzeniu z intensywną eksploatacją. Ruch w kawiarni jest nieustanny, więc krzesło będzie cały czas w użytku. Do kawiarni na pewno warto wybrać solidne meble, które przetrwają próbę czasu. Na Krzesło Venus producent udziela dwuletniej gwarancji. Niewątpliwym atutem tego modelu jest przystępna cena. Nie da się ukryć, że założenie kawiarni wymaga sporych nakładów finansowych. Należy, zatem szukać ekonomicznych rozwiązań, które pozwolą nam zaoszczędzić.

Źródło:
http://www.nowystyl.pl/produkty/krzesla-do-kawiarni1/VENUS/VENUS-chrome
https://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl-krzeslo-venus-alu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *