www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Minimalizm w natarciu. Meble gabinetowe CRYSTAL

Współczesne trendy dotyczące aranżacji przestrzeni biurowych dosyć mocno skłaniają się ku minimalizmowi. Dominują proste formy, monochromatyzm, a zarazem ogromna uniwersalność mebli przeznaczonych do biur. Czy gabinet zajmowany przez osobę na kierowniczym stanowisku, który powinien pełnić rolę reprezentacyjną można urządzić w stylu minimalistycznym? Odpowiedzią na to pytanie mogą być meble gabinetowe z serii CRYSTAL, z szerokiej oferty sklepu Meblicante.

Ekskluzywne meble. Ekskluzywne wnętrze
Wyposażając gabinet w meble Crystal z całą pewnością dodajemy mu ekskluzywnego wyglądu, a jednocześnie bardzo nowoczesnego charakteru. Lekka forma tych mebli łączy się idealnie z ich elegancją. Tym, co wyróżnia tą niezwykłą serię są przemyślane proporcje, wrażenie przestrzenności oraz starannie dobrane detale. Zasada „Mniej, znaczy więcej” w tych meblach znalazła doskonałe odzwierciedlenie.

Jedynym elementem o charakterze dekoracyjnym jest chromowana nakładka, która znajduje się w górnej części nogi. Ten detal fantastycznie kontrastuje z prostą bryłą i jednolitymi kolorami. Dzięki niemu meble stają się szykowne i blisko im do stylu glamour. Taki efekt został osiągnięty między innymi, dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości.
W skład zestawu wchodzi biurko z mobilnym kontenerem, stół konferencyjny, komody i szafki. Dzięki temu możemy urządzić wnętrze w jednolitym stylu, w którym każdy element będzie ze sobą doskonale współgrał, a wszystkie razem stworzą funkcjonalną całość i będą świadczyć o prestiżu danego miejsca.

Źródło: http://meblicante.pl/meble-biurowe/meble-gabinetowe/meble-gabinetowe-crystal#opis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *