www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Profesjonalny wynajem kamer

Wiadomo, że najlepiej jest wtedy, gdy posiadamy takie zaplecze sprzętowe, jakie odpowiada naszym doraźnym potrzebom i wyzwaniom, wynikającym z charakteru prowadzonej działalności, pasji bądź zleceń. Niestety jednak nie jesteśmy w stanie oraz zwyczajni nie opłaca się nam magazynować urządzeń potrzebnych do jednego czy dwóch wydarzeń. Często zdarza się, ze realizacja określonych zadań każe nam zrobić coś inaczej a wtedy musimy sięgnąć często po drogi sprzęt, którego zakup dla jednorazowego użycia jest ogromnym wydatkiem. Na szczęście współczesny rynek wychodzi naprzeciw takim potrzebom i zadaniom oferując możliwość wypożyczenia profesjonalnego sprzętu.

Firma Szok stara się rzetelnie wypełnić wszelkie możliwe pola, na których wypożyczenie sprzętu będzie znacznie korzystniejsze niż jego kupno. Na stronie https://szok.biz/technika znajdziemy kamery i akcesoria, których klient może potrzebować stojąc naprzeciw zadaniom współczesnego, trudnego rynku usługowego. Dla większych projektów istnieje możliwość skorzystania z usług przeszkolonego specjalisty – operatora, którego pomoc znacznie ułatwi pracę, umożliwi spokojną realizację celów i sprawi, że efekt końcowy będzie pozostawał w zgodzie z naszymi zamierzeniami.

Oferowany sprzęt
Do dyspozycji dostajemy profesjonalne kamery do realizacji multimediów, kamery reporterskie jak również lustrzanki. Wszystkie oferowane kamery posiadają statywy, baterię oraz karty pamięci. Kamery firmy Szok są wyposażone w wyjścia SDI w celu komunikacji z mikserami wideo. Proponowane urządzenia to: Sony EX-1R, Sony EX3, Panasonic 160 AG, Panasonic 151, Panasonic Lumix GH5 oraz zestaw obiektywów WALIMEX PRO (24mm, 50mm, 80mm).

Kamera zdalnie sterowana
W ofercie firmy znajdziemy również możliwość zakupu jak i wynajmu kamer zdalnie sterowanych, czyli kamer PTZ (Pan Tilt Zoom). PTZOptics 30X-NDI to kamera 1080p z 30-krotnym zoomem optycznym do robienia materiałów w jakości FullHD z określonych odległości. Warto dodać, że dzięki obsłudze NDI® | HX, 3G-SDI, HDMI i transmisji strumieniowej IP (H.264, H.265 i MJPEG), urządzenie to jest perfekcyjne do transmisji w wysokiej rozdzielczości, nagrywania bądź przekazu obrazu na konferencjach. Najważniejsze funkcje to obiektyw szerokokątny 60,7 stopnia; wysoka wydajność w warunkach słabego oświetlenia z szerokim zakresem dynamiki; pełna rozdzielczość HD 1920x1080p do 60 klatek na sekundę oraz redukcja szumów 2D i 3D dzięki naszemu najnowszemu „niskoszumowemu czujnikowi CMOS”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *