www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Ogólne

Różnorodność żelek

Bezsprzecznie wszyscy kochamy żelki! Dlaczego? Kusi nas ich niezwykły smak, konsystencja i niezliczona ilość kształtów. Ten ostatni czynnik sprawia najwięcej zabawy. Sprawdźmy zatem, które kształty żelek są najpopularniejsze.

żelki to świat niekończącej się wyobraźni, który wciąż zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami. Wciąż powstają nowe i oryginalne łakocie oraz przepisy na łączenie ich z ciastami i lodami. Oto, co oferuje sklep kuri.com.

Banany
To klasyka żelka! Chodzi o żelki w kształcie bananów, które posiadają słodki bananowy smak. Można nabyć kilogramowe opakowanie żelek w wymiarach 11×3 cm producenta Yummi Yummi, zapewniając sobie pyszną przekąskę na jesienne dni. Te smaczne bananki uważane są za jedne z najsmaczniejszych żelków na świecie i pod tym względem wyprzedzają nawet bardzo znanych, niemieckich producentów.

Coca-cola
Gigantżele w kształcie butelek coli to kolejna klasyka gatunku. Żelki o smaku coli są wprost uwielbiane. Kilogramowe opakowanie żelek o wymiarach 10×3,5 cm firmy Yummi Yummi to coś, co warto trzymać w szafce na różnego rodzaju okazje.

Malinki
Nie ma udanego festynu czy imprezy bez przepysznych i tradycyjnych malinek. Łakocie te znamy przede wszystkich ze stoisk odpustowych, które wypełnione były obsypanymi malutkimi cukiereczkami malinkami. Ich smak przeniesie zatem każdego do czasów dzieciństw. Warto jednak podkreślić, że owocowy smak i szczególna konsystencja malinek zasmakuje też nowemu pokoleniu maluchów.

Hamburgery
Pyszne owocowe żelki w kształcie hamburgerów charakteryzują się niezwykle zabawna i przekorną formą, która kontrastuje z niesamowicie słodkim smakiem. Rozwiązanie to przyciąga uwagę wszystkich amatorów słodkości. Żelki-hamburgery posiadają wysokość 3 cm, średnicę 2,5 cm a w opakowaniu znajduje się aż 100 sztuk, które z pewnością sprawdzą się na niejednej imprezie!

Pająki
Gigantżele w kształcie pająków i skorpionów to przysmak, który kochają dzieci za ich „potworny” kształt i owocowy smak! Kilogramowe opakowanie słodyczy o wymiarach 9×6 cm firmy Yummi Yummi świetnie sprawdzi się na halloweenowych imprezach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *