www.dymekstudio.pl

jak urządzić swoje miejsce na ziemi?

Aranżacja wnętrz i ogrodów

Świece do mieszkania

Ostatnio przeprowadziłem się do Warszawy, znalazłem naprawdę fajne mieszkanko na jednej z dzielnic po lewej stronie Wisły i mieszkam sobie tam od początku roku. Właściciele są naprawdę mili i mieszkanie jest zadbane, jest już całe umeblowane. Nie jest źle wystrojone, ale kilka rzeczy bym pozmieniał, niestety w umowie była wzmianka, że nie mogę przemieszczać mebli i robić większych zmian, więc musiałem sobie jakoś poradzić bez posuwania się do takich operacji, ale przemeblowanie nadal by się przydało. Zakupiłem parę kwiatków doniczkowych, dwa ładne obrazki, obrusy i ładne firanki. Od razu inaczej to wszystko wygląda. Koleżanka w pracy natomiast poleciła mi spróbować zadziałać coś ze świecami.

Na początku wydawało mi się to kiepskim pomysłem, ale będąc już w którymś mieszkaniu z rzędu u znajomych zauważyłem, że użyli świec jako elementów ozdobnych i naprawdę to świetnie wyglądało. W dodatku trzeba by być totalnym bezguściem, żeby nie dobrać ich odpowiednio. Wręcz przeciwnie, jest tyle trafnych sposobów, żeby połączyć takie zestawy z układem mieszkania, że aż głowę może wysadzić. Do tego wiele osób zachwala pod niebiosa świece zapachowe, więc po prostu nie miałem wyjścia i musiałem spróbować. Było to chyba najlepsze posunięcie, jakie zrobiłem. Świece dekoracyjne wpasowały się w moje wynajmowane mieszkanko doskonale i nadały niesamowitego klimatu. Kiedy przychodzili goście albo ja wracałem zmęczony z pracy zapalałem świece aromatyczne i nie sposób było się nie poczuć lepiej ani nie zrelaksować. Zakupiłem także piękne kadzidło do korytarzyka, świetnie się wgrało, a przy tym zapach, jaki emituje… Niesamowity.

Doznałem wprost olśnienia jak nie do poznania tak niepozorne elementy jak świece mogą poprawić wystrój wnętrza każdego mieszkania. Od tej pory aż milej spędza mi się czas w mieszkanku, łatwo się uspokoić i wyluzować, a kąpiele czy posiłki spożywane są w lepszej atmosferze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *